Bank zdjęć. Sprzedaż fotografii reklamowej
Design & Photo

Warunki sprzedaży

Zakup z licencją Royalty Free
Fotografie są sprzedawane na zasadzie licencji Royalty Free. Szczegóły tej licencji znajdują się na naszej stronie w zakładce \'rodzaje licencji\'.

Zakup na zasadach wyłączności
Niektóre fotografie mogą być zakupione na zasadzie wyłączności na określony czas. Ten rodzaj zakupu daje gwarancję, że przez określony czas nikt inny nie będzie mógł zakupić tego samego zdjęcia. Jeżeli będą Państwo zainteresowani takim zakupem, to mogą Państwo również wysłać do nas zapytanie z prośbą o informację, ile razy dane zdjęcie zostało kupione. Przy zakupach na zasadzie wyłączności licencja i warunki sprzedaży określane są każdorazowo indywidualnie w zależności od zawartości zdjęcia i jego przeznaczenia.

Zapytanie o inne zdjęcie
W większości przypadków do serwisu DP desgn & photo wstawiane są tylko niektóre zdjęcia z danej sesji. Jeżeli potrzebują Państwo podobną tematycznie fotografię, ale nieco inne ujęcie, prosimy o kontakt. Być może mamy w naszych zasobach interesującą Państwa fotografię.

Złożenie zamówienia na sesję
Jeżeli są Państwo zainteresowani zleceniem wykonania określonych zdjęć plenerowych, studyjnych, portretów lub reportaży istnieje możliwość zamówienia takich fotografii. Warunki i terminy określane są indywidualnie poprzez kontakt telefoniczny bądź e-mailowy.